Solo-ouderschap kent vele vormen: co-ouderschap, alleenstaand, weduwe of single mom. Misschien sta je er net alleen voor, of heb je inmiddels een samengesteld gezin. Wat je situatie ook is, dit boek van Mandy Woelkens biedt herkenning en laat zien dat er veel verschillende verhalen bestaan.
Verhalen en interviews
Mandy is zelf solo-mama en schreef het boek dat ze graag had willen lezen toen ze er net alleen voor stond. Ze sprak met bekende én onbekende vrouwen, waaronder Claudia de Breij, Romana Vrede, Sylvana Simons, Susan Visser en Isa Hoes. Het resultaat is een bundel vol bijzondere, grappige en soms heftige interviews, aangevuld met praktische tips waar je als ouder echt iets mee kunt.
Je kunt het boek kopen via de website van de uitgever of lenen bij Bibliotheek Lelystad.
De podcast ‘De Club’
Naast het boek heeft Mandy ook een podcast: De Club. Toen zij haar verhaal deelde, hoorde ze vaak van andere moeders: “Welkom bij de club.” Een club waar je misschien liever geen lid van was, maar die er wél is. In de podcast hoor je hoe andere vrouwen hun weg vonden in solo-ouderschap – eerlijk, herkenbaar en inspirerend.
👉 Beluister de podcast via Spotify
👉 Volg Mandy op Instagram