Begin
16-09-2026 om 10:00
Einde
16-09-2026 om 12:00
Sluiten
Repeterende afspraak!
Wil je de gekozen optie voor alle repeterende afspraken doorvoeren of alleen voor deze afspraak?
Locatie
InspiratiePlek LimonadeBrigade @ FlevoMeer Bibliotheek Lelystad, Promesse 4, 8223 AM Lelystad
Marijke leest v.a. 11.00 uur voor uit het prentenboek van Kristien Dieltiens over boos zijn en weer vrolijk worden. Maurice is boos en niks kan hem, want ‘alles is dom’. Tot Ella naar hem toekomt met haar dinotrui. Kan zij de zon weer laten doorbreken? Voor kids van 1,5 tot 6 jaar.
De toegang is gratis. Deze vertelvoorstelling wordt ook gegeven in de ochtend om 11.00 uur tijdens het MamaCafé (door Marijke) en op vrijdagochtend 18 september vanaf 11.00 uur tijdens het PeuterCafé (door Buşra).
Over de vertelvoorstelling
Tijdens een vertelvoorstelling lezen Marijke en Buşhra jonge kinderen van 1,5 tot 6 jaar voor met behulp van het vertelkastje. Door de vertelplaten op A3-formaat in een Kamishibai; een mini-theatertje te presenteren, kunnen de kinderen de afbeeldingen goed zien. Ze brengen het verhaal vervolgens tot leven door bijpassende liedjes te zingen, gesprekjes te voeren en een bijpassende activiteit ter afsluiting aan te bieden.
Elke derde woensdag en derde vrijdag van de maand bij De LimonadeBrigade in de bibliotheek om 11:00 uur, en elke derde woensdagmiddag om 15:00 uur in de bibliotheek.
Over het MamaCafé
🤗 👨👩👦👦 Bij het MamaCafé ontmoet je andere ouders en kun je terecht om gezellig te kletsen, tips uit te wisselen en een kop koffie ☕ of lekker kopje thee 🍵 te drinken. Het MamaCafé vind je bij onze InspiratiePlek in de FlevoMeer Bibliotheek Lelystad en is er elke woensdag van 10.00 tot 12.00 uur. 📚
We hebben altijd voor alle kindjes iets te doen en aanmelden is niet nodig; je kunt gewoon binnenlopen! 🚶♀️🚶♂️
#MamaCafé #MamaCaféLelystad #Lelystad #bibliotheek #LimonadeBrigadeLelystad 🍃