MamaCafé

Submenu

MamaCafé • Over wasbare luiers met Henriette

Begin

12-11-2025 om 10:00

Einde

12-11-2025 om 12:00

Maximaal aantal aanmeldingen bereikt, je kunt je niet meer aanmelden.

Locatie

InspiratiePunt LimonadeBrigade @ Flevomeer Bibliotheek Lelystad, Promesse 4, 8223 AM Lelystad

Met wasbare luiers bespaar je veel geld, afval en uitstoot. Plus je kindje is veel eerder zindelijk en het is beter en gezonder voor de huid. Henriette van BillenBoetiek komt er over vertellen vandaag! Ontdek, deel ervaringen met andere ouders en neem een flyer mee vol duurzame inspiratie!

Deze week is het Zero Waste Festival Lelystad. Daarom gaat het dit keer in het MamaCafé over wasbare luiers en zindelijkheid. Iedere ouder wil zijn kind op laten groeien in een fijne wereld. Wel lastig dat we in hun baby/peutertijd zo veel afval maken door de vele luiers die we voor ze gebruiken.

Wasbare luiers

Wat zijn de voordelen en nadelen van wasbare luiers? En hoe zit het met de kosten? Hoe duurzaam is het? Hoe doen andere ouders dit?

Zindelijk worden

Er is ook veel afval en geld te besparen als je kindje eerder zindelijk wordt. Hoe gaat dat? Hoe herken je de signalen van je kind? Deel jouw tips en hoor de tips van andere ouders.

Het grootste voordeel van een kind dat zindelijk is, is toch wel de zelfstandigheid. Een kind dat zelf op de pot of op de wc kan, heeft een belangrijke stap gezet om voor zichzelf te zorgen.

Wil je ervaringen delen? Ben je benieuwd naar ideeën van andere ouders? Wil je ook een gezellige ochtend waar je kindje met andere kinderen kan spelen?

Cookie-instellingen