Agenda

Submenu

Ouder & Kind gebarenavontuur

26-02-2025

Begin

25-03-2025 om 14:30

Einde

25-03-2025 om 15:00

Maximaal aantal aanmeldingen bereikt, je kunt je niet meer aanmelden.

Locatie

Parallelweg 35, 4283 GR Giessen

Met Lenneke Ebert-Flikweert van Gebaar je Mee? Het gebruiken van baby- en kindergebaren versterkt de communicatie met je (jonge) kind. Kinderen kunnen beter aangeven wat ze willen, zien of nodig hebben. Dat geeft jou als ouder handvatten om je kindje beter begrijpen.

Baby- en kindergebaren zijn bedoeld ter ondersteuning van de gesproken taal.  Je geeft je kind letterlijk een stem in handen.  

Tijdens een leuk en interactief gebarenavontuur van 30 minuten leer je meer over het gebruik van baby -en kindergebaren en hoe jullie die kunnen gebruiken. Spelenderwijs oefen je samen met je kindje de gebaren bijvoorbeeld tijdens het voorlezen van boekjes en het zingen van liedjes. Geef je op en ontdek hoe jij gebaren kunt inzetten.

💡 Goed om te weten:
✅ Deze activiteit is interactief – stilzitten is niet nodig!
✅ Geschikt voor ouders en jonge kinderen (tot 4 jaar)
✅ Een waardevolle ervaring om samen met je kindje te beleven

📅 Dinsdag 25 maart
⏰ We starten om 14:30 uur
📍 De HartenJager, Parallelweg 35, 4283 GR Giessen

Er is een beperkt aantal plaatsen, dus meld je snel aan via altena@limonadebrigade.nl

Cookie-instellingen